Запорізька мерія облаштує бібліотеки та музичні школи диванами і барною стійкою

Запорізька мерія облаштує бібліотеки та музичні школи диванами і барною стійкою

Нещодавно у системі електронних закупівель з'явився тендер на придбання запорізькою міською радою низки меблів. Зокрема, це дивани, барна стійка та стільці. Нам стало цікаво, де чиновники мерії збираються встановити відповідні меблі, і ми отримали відповідь.

Так, згідно з тендерною документацією, Департамент культури і туризму Запорізької міськради замовив за 2,7 млн грн 2669 шт. предметів меблів. Чиновники замовили стелажі, столи, тумби, стільці, шафи, крісла, рецепції та гардероб. Під час вивчення переліку меблів ми побачили у ньому найменування, які ніяким чином не можуть бути пов’язані з діяльністю держслужбовців.

Найбільший інтерес викликали стелаж з барною стійкою, чотири барних стільці, 8 диванів та 2 лавки-дивани з подушками. Перелічені меблі більш притаманні таким місцям відпочинку як ресторани, бари так кафе.

Для з’ясування адрес, за якими буде встановлено зазначені меблі, ми направили до мерії відповідний запит.

Як зазначили у міській раді, відповідний перелік буде розташований у бібліотеках за адресами вул. Олександрівська, 51, вул. Ситова 6, вул. Історична, 45, а також у дитячій музичній школі по вул. Ладозькій, 18-а.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі