Запорізька мерія відчуває нагальну потребу в телекамерах за мільйон?

Запорізька мерія відчуває нагальну потребу в телекамерах за мільйон?

Запорізька міська рада продовжує витрачати бюджетні кошти та не забуває прихоплювати певну частину з виплат через "свої" фірми. Сьогодні розглянемо чергову цікаву тендерну пропозицію від комунального підприємства «Муніципальна телевізійна мережа».

«МТМ» більш відоме у запорізьких колах як телеканал «ЗЕТ» та позиціонується, як офіційний представник мерії. Імовірно, щоб журналістські  матеріали виходили ще якіснішими у візуальному плані, телевізійна мережа оголосила тендер на придбання 8 телевізійних камер Panasonic та супутні знаряддя для них: кофр (наплічна сумка) для відеокамери, запасний акумулятор Panasonic, мікрофон-пушка Panasonic, захисний фільтр для оптики  Marumi EXUS UV + Lens Protect 67 мм та NewTek  PPTZUC, за це все МТМ готовий заплатити - 1 022 707 гривень.

На перший погляд, нічого пересічного звичайна пропозиція. Проте у цей же день, депутат Запорізької міської ради Андрій Согорін на своїй сторінці у Фейсбук, опублікував пост про те, що на казначейському рахунку місто – 0 гривень 0 копійок. Наразі не видається зарплатня та відпускні.

Згодом Держаудитслужба провела моніторинг закупівлі та виявила порушення. Відповідний договір розірвали, але на цьому міська рада не зупинилася. Вчора, 18 серпня, у системі електронних закупівель з'явився новий тендер на придбання.

Очевидно, мерія налаштована рішуче, адже їй дуже потрібні камери вартістю 1 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі