Запорізька міська рада без Анатолія Пустоварова?

Запорізька міська рада без Анатолія Пустоварова?

27 листопада у Запорізькій міській раді відбудеться чергова сесія. Одне із запитань на порядку денному в черговий раз — відставка Анатолія Пустоварова з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Це злободенне питання для депутатського корпусу, підіймається не вперше. На 44-ій сесії міської ради відбулось поіменне голосування за внесення до порядку денного питання про відставку пана Пустоварова. Підтримали ініціативу всього 22 депутати, серед них, неочікувано для всіх — Володимир Буряк. Проте дізнатись думку з приводу даного рішення у пана мера не вдалось — на запитання журналістів не відповідає. Як підсумок, голосів не вистачило — рішення не прийнято.

Втім, депутат від політичної партії «Батьківщина» Віталій Рябцев "за словами в кишеню не лізе", тому й закликав обранців виважено підходити до даного питання.

До засідання ще тиждень, а яку думку мають інші депутати, цікаво вже зараз. Тому наша редакція вирішила запитати обранців, чи доцільне відсторонення від повноважень Анатолія Пустоварова? 

Почнемо з ініціатора — Віталій Рябцев запевнив нас, що, по-перше — посадовця, на якого відкрито кримінальне провадження, повинні були відсторонити від повноважень до рішення суду, по-друге, Анатолій винен у повному розвалі медицини у місті :

«Розуміємо чудово, що голосів може не бути, чудово розумію, віддаю собі  в цьому звіт, но хочу бачити список  «Пустоварова», список депутатів які не голосують за його відставку, городяни  повинні знати тих людей які повинні разом с Пустоваровим розділити  відповідальність, за те що відбувається у освіті та медицині».

Натомість Олександр Гончар представник партії «Опоблоку» захищає колегу:

«Я проти, а які причини? Є якісь докази? Я не знаю яка у них мотивація, я вважаю Анатолій справно працює».

Депутат Володимир Москаленко, підтримав свого однопартійця, та запевнив :

«Наша фракція вважає, що не може обіймати таку відповідальну посаду людина, яка тривалий час є фігурантом кримінальних справ».

В’ячеслав Зайцев від партії «Солідарність» теж примкнув до табору «за»:

«Цілком природно відсторонити його від посади. Я голосую за!», а ось Андрій Согорін вважає, що і ця спроба буде марна: «це не перший такий проєкт, до цього аналогічні проєкти не підтримувалися сесійним залом. Думаю і в цей раз голосів не буде».

А ось Руслан Пидорич спочатку направив нас до суб’єкта подання рішення, але ми не «таківські» - наполягли, та почули наступне: «У мене поки, що немає однозначного рішення з цього питання». Ну, хай вже буде так – подумали ми.

Серед запитаних нами, прекрасних представниць депутатського складу, відповідь дала тільки Катерина Константинова:

«Ми ці рішення розглядаємо кожну сесію майже. Нехай коментують автори».

На жаль, Оксана Губіна, Дмитро Сірий, Людмила Кругла, Олег Адаманов, Руслан Божко, Віктор Пріт та Володимир Буряк, або не побачили, або не захотіли давати нам ніякого коментаря.

Ось такий маленький дайджест думок депутатів про усунення з посади Анатолія Пустоварова у нас вийшов. До якої думки все ж таки прийдуть посадовці побачимо вже 27 листопада.

То be continued….

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі