Запорізька міська рада не підтримала петицію щодо допомоги дітям з інвалідністю

Запорізька міська рада не підтримала петицію щодо допомоги дітям з інвалідністю

Згідно проєкту рішення Запорізька міська рада не задовольнила петицію, у якій запоріжани закликали додатково підтримати дітей з інвалідністю.

На сайті електронний петицій, ще у жовтні місяці 2019 року, місцева мешканка запропонувала додатково матеріально підгримувати дітей з інвалідністю та інвалідам з дитинства, аргументуючи тим, що станом на 1 квітня 2019 року соціальна допомога особам з інвалідністю складає від 1564 гривень до 3365 гривень, така сума навіть не задовольняє мінімальні потреби особи.

«Від імені батьків дітей з інвалідністю та батьків інвалідів з дитинства, які перебувають на обліку у м. Запоріжжі, прошу звернути увагу на цю проблему, тому що не завжди на державному рівні працює забезпечення таких дітей та дорослих тим, що їм життєво необхідно. Неодноразово батьки дітей з інвалідністю звертались до міської влади, на гарячу лінію Міністерства охорони здоров’я України з приводу катастрофічної ситуації по забезпеченню безкоштовними ліками і засобами реабілітації, у той час, як людям з інвалідністю необхідне дороге лікування, як в межах України, так і за кордоном» - звертається авторка петиції Яна Бринза .

Скрутне матеріальне становище, авторка ще підкріплює тим, що батьки дітей не можуть працювати повноцінно, адже треба постійно піклуватись про хвору дитину.

Керуючись децентралізацією владних та фінансових повноважень держави на користь місцевого самоврядування, жінка покладала надію на місцеву владу Запоріжжя, щоб ті розглянули варіанти покращення життя таких родин, шляхом матеріальної допомоги.

Дану ініціативу підтримали 769 запоріжан.

На сайті мерії, 25 лютого, вийшло опубліковане рішення з відповіддю на петицію, де місцеві обранці відмовляють у підтримці ініціативи.

У пояснювальній записці йдеться, що окрім існуючої підтримки від держава, у Запоріжжі здійснюється комплексна програма соціального захисту населення, яка фінансується за кошт місцевого бюджету. Однак, ця підтримка включає у себе усі найбільш вразливі версти населення.  

Тому у зв’язку обмеження коштів петиції було відмовлено.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі