Запорізька міська рада витратить майже 4 мільйони на проведення Дня міста та Покрови

Запорізька міська рада витратить майже 4 мільйони на проведення Дня міста та Покрови

Департамент культури й туризму Запорізької міської ради оприлюднив тендер в електронній системі «Прозоро» на проведення заходу «День міста Запоріжжя, Покровський ярмарок, День визволення Запоріжжя та Військова реконструкція до 250 річчя Запоріжжя», яке обійдеться місту 3 985 000 гривень.

Так вся урочиста частина запланована на 10-14 жовтня. У технічному завданні до потенційного підрядника департамент вказує обов’язкову координацію заходів на всіх локаціях і забезпечення роботи обладнання.

Також підрядник повинен написати сценарій, забезпечити роботу режисерське - постановочної та адміністративної груп, у складі 20 осіб, організувати театралізоване дійство.

Серед іншого до переліку завдань включено запис музики й фонограм, проведення фото та відеозйомки протягом усіх 4-х днів, залучення дизайнерів, художників-оформлювачів, фахівців з ландшафтного дизайну, послуги з проживання в готелях, а також закупівля продуктів харчування на 320 осіб.

У закладену суму також входять  транспортні послуги по перевезення учасників, реквізиту та декорацій та бензин.

Серед запрошених артистів департамент вбачає запрошення артистів та музикантів обласної філармонії, козаків та всеукраїнських зірок.

Для організації воєнної реконструкції залучатимуться козаки, аби розіграти сцену бійки.

 

Серед іншого організатор підготував подарункові коробки в форматі книжки на 200 одиниць, закупив повітряні кулі, факели, прапори, піротехніку, намети і багато іншого. Також він зобов'язаний мати необхідне технічне оснащення і персонал.

Також чиновники все ж таки не забули про безпеку, тому підрядник повинен забезпечити антисептики, маски, сенсорні диспансери, тощо.

Аукціон планують розпочати 21 вересня, до цього компанії можуть подавати свої пропозиції.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі