Запорізька міськрада передала приміщення фіктивній організації

Запорізька міськрада передала приміщення фіктивній організації

Запорізька міська рада віддає приміщення площею в 323 кв. м. на приватизацію фіктивної громадської організації.

Про це повідомили у запорізькому центрі розслідувань з посиланням на проєкт рішення про внесення об'єкта до списку під приватизацію.

Так, у квітні поточного року, до списку об'єктів, які підлягають приватизації, внесли нежитлове приміщення на цокольному поверсі по вулиці Миру, 5, розташованого навпроти школи №41, на перетині з вулицею Незалежної України. Раніше в ньому знаходилась Запорізька міжрайонна екологічна прокуратура.

З 2015 року приміщення знаходилося в оренді громадської організації "Барви Запоріжжя". У пояснювальній записці до проєкту зазначено, що за цей період організація помітно поліпшила об'єкт, а тому може викупити комунальну власність.

Як зазначили в Департаменті приватизації, орендар здійснив поліпшення на суму 294,2 тисячі гривень (27,88% від загальної вартості). Тобто, оцінна вартість становила 1,055 мільйона гривень (3266 грн за кв. м.).  Раніше вартість приміщень на приватизацію і поліпшень були розміщені в проєктах рішень, але тепер вони все частіше не вказуються, тому доводиться запитувати інформацію.

Протягом 4 років "громадські працівники" не сплачували комунальні послуги та відмовлялися реагувати на попередження. Внаслідок цього концерн «Міські теплові мережі» звернувся до суду з метою стягнення заборгованості з ГО "Барви Запоріжжя". Суд зобов'язав організацію виплатити борг в розмірі 222 тисяч гривень.

Засновниками ГО є Юлія і Тетяна Шаповалови. Директор - Богдан Ляшенко. Інформації про діяльність цієї громадської організації знайти не вдалося. Проте Шаповалова Юлія Леонідівна оформлена як приватний підприємець (види діяльності - торгівля, робота перукарень та салонів краси).

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі