Запорізька міськрада планує віддати територію спортшколи під ТРЦ

Запорізька міськрада планує віддати територію спортшколи під ТРЦ

Запорізька міськрада планує виділити 1,1 гектара території спортивної школи "Металург" під торгово-розважальний центр.

Про це повідомили у запорізькому центрі розслідувань з посиланням на проєкт рішення.

Сьогодні, 24 червня, міський голова Володимир Буряк написав на своїй сторінці про те, що майно спортшколи повертається місту, тому діти нібито зможуть спокійно займатися спортом і не перейматися про свою школу.

Проте раніше на порталі міськради з'явився проєкт, який свідчить про передачу частини шкільної території під ТЦ, а саме - двох ділянок загальною площею 1,1 гектара по вул. 12 квітня,2. Зокрема, перша ділянка (0,5 га) - навпроти зупинки громадського транспорту "Площа Олександра Поляка", друга (0,6 га) - вздовж вул. 12 квітня у сторону вул. Перемоги.

Як зазначається у виданні, орендувати відповідні ділянки на 10 років хоче підприємиця Лариса Пархоменко, плануючи змінити вид користування на "торгово-розважальний центр".

Також на порталі з'явився проєкт про прийняття у комунальну власність майна за адресою школи та спортивної бази, що на своїй сторінці підтвердив мер міста. 

У 2019 році міська рада вже повідомляла про свої плани викупу будівель, полів, огородження та майна школи, аби відновити експлуатацію закладу. Однак вже тоді депутати голосували за поділ території школи  та передачу однієї ділянки (0,6 га) Ларисі Пархоменко та Дмитру Грекову.

Раніше у виданні писали про те, що майно школи належало фірмі "Кросфіт-24", власником якої є Андрій Пархоменко - чоловік вищезгаданої підприємиці.

Крім того, повідомляється, що територія "Металургу" належить до ділової зони центрів районного призначення, а не культурної та спортивної зони. Це значно розширює можливості передачі території школи під комерційну забудову.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі