Запорізька міськрада планує виділити на головну площу 50 млн грн

Запорізька міськрада планує виділити на головну площу 50 млн грн

Запорізька міськрада планує виділити на реконструкцію площі Фестивальної 50 млн грн.

Відповідний проект рішення розміщений на сайті мерії.

Виділення коштів передбачається з субвенції місцевого бюджету обласному бюджету на співфінансування інвестиційного проекту «Реконструкція площі Фестивальної в м. Запоріжжі» у розмірі 50 000 000 тис.грн, шляхом перерозподілу фінансування по об’єктах Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради та районних адміністрацій Запорізької міської ради по Хортицькому та Заводському районах.

Затвердити проект повинні депутати міської ради на сесії.

Нагадаємо, головою Запорізької ОДА Віталієм Туринком затверджена загальна кошторисна вартість будівництва у розмірі 135 312 381 грн, а тривалість будівництва становить 42 місяці.

Що стосується тендерної документації, то кількість вимог до об'єкта будівництва вражає. Підрядники зобов'язуються виконати реконструкцію площі Фестивальної у чотири черги. У технічному завданні виділено наступні пріоритетні роботи - благоустрій та озеленення; електропостачання систем відеоспостереження, павільйонів, систем зовнішньої мережі водопостачання, санвузлу для маломобільних груп населення; монтування електротехнічного обладнання; розробка ґрунту, засипка траншей; укладання трубопроводів тощо. 

У другу чергу планується виконати укладання плитки, розробку газонів, висадження дерев і кущів, устаткування майданчику для відпочинку дорослих, будівництво павільйонів з опаленням та електроенергією і т.п. Під час виконання робіт з останніх двох черг буде встановлено лави, урни для сміття; улаштовано покриття газонів, висаджено дерева та квіти; встановлено поліетиленові труби; налагоджено систему відеоспостереження тощо.

Зазначається, що строк виконання послуг триватиме до 28 лютого 2021 року. Тож приблизно через рік площа Фестивальна має виглядати зовсім по-іншому, якщо всі умови тендеру будуть виконані.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі