Запорізька міськрада планує взяти кредит на суму 53 млн євро

Запорізька міськрада планує взяти кредит на суму 53 млн євро

Запорізька міськрада має намір підписати договір про співпрацю з "Міжнародною фінансовою корпорацією" ("IFC").

Відповідний проект рішення з'явився на сайті мерії.

У пояснювальній записці зазначається: з метою ефективної реалізації інвестиційних проєктів м.Запоріжжя, поліпшення якості транспортних послуг, вдосконалення міської системи управління транспортом та безпекою, розвиток енергоефективного зовнішнього освітлення, розв'язання екологічних проблем пропонується винесення на сесію проєкту рішення «Про затвердження Договору (Мандатного листа) щодо підготовки кредитного фінансування інвестиційних проєктів м. Запоріжжя», прийняття якого надасть можливість отримати кредитне фінансування в розмірі до 53 млн. євро від Міжнародної фінансової корпорації («IFC»)

Якщо депутатський корпус прийме рішення, то Запоріжжя отримає кредит у розмірі 53 мільйони євро. Гроші підуть на впровадження технології "Smart City", розвиток міського транспорту з системою електронного квитка та інші інфраструктурні проекти.

Перший транш передбачений у 2020 році  на суму 23 млн євро, другий - у 2021 році на суму 30 млн євро. При цьому мерія зобов'язана буде заплатити внесок в 50 тисяч євро на користь IFC, а також повинна взяти на себе всі витрати по залученню юристів і перекладачів (ще близько 60 тисяч євро).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі