Запорізька міськрада погодилась реконструювати "Затишну домівку": у яку суму виллється ремонт?

Запорізька міськрада погодилась реконструювати 'Затишну домівку': у яку суму виллється ремонт?

Згідно з проєктом рішення міськвиконкому, комунальний заклад "центр соціальної підтримки дітей та сімей "Затишна домівки" буде реконструйовано. Та цікаво, яка сума буде вкладена у ремонт, адже раніше у центрі були проведені дороговартісні ремонтні роботи.

Так, виконавчий комітет Запорізької міської ради надав згоду комунальному закладу «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» на реконструкцію нежитлового приміщення  площею 830,6м2; сараю (з підвалом), площею 115,4м2; павільйону, площею 28,2 м2; замощення І з водовідвідним лотком №4, площею 1124,2 м2; замощення ІІ (у т. ч. замощення  ІІІ), площею 874,8 м2; парканів №№1, 3 (у т.ч.  ворота №№5,6), площею 584,7 м2 по пр. Інженера Преображенського, 3, м. Запоріжжя для розташування відділення термінового влаштування дітей комунального закладу «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» Запорізької міської ради.

Тендеру на замовлення відповідних послуг ще немає у системі електронних закупівель, втім, завершені аукціони попередніх років свідчать про чималі суми, вкладені у реконструкцію "Затишної домівки". 

Так, 7 березня 2018 року на реконструкцію нежитлових приміщень під житлові по пр. Інженера Преображенського, 3 було виділено 937 154 грн. Перемогу на тендері здобуло ТОВ "Гарант-Строй 2007". Зокрема, підрядники замінили покриття підлоги, улаштували звукоізоляцію, виконали ремонт стін у приміщенні, пофарбували фасади, влаштували водопровід та каналізацію, замінили вентиляцію, провели роботи з електрообладнанням, благоустроєм території та ін.

Однак, на рік раніше, 20 лютого 2017 року, також було виконано реконструкцію "Затишної домівки", але на цей раз ремонтні роботи обійшлись у 4 405 590 грн. Згідно з тендерною документацією, співробітники ТОВ "Гарант-Строй 2007" також виконали майже аналогічні роботи. Крім того, було встановлено умивальники, унітази, виконано роботи з покращення опалювальної системи та ін.

Ми продовжимо моніторинг системи електронних закупівель для того, щоб переконатись, яку суму на чергову реконструкцію готові витратити у міській раді.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі