Запорізька міськрада проведе закриту сесію: що обговорюватимуть

Запорізька міськрада проведе закриту сесію: що обговорюватимуть

25 березня у Запорізькій міській раді відбудеться 49-та сесія. Однак, у зв'язку з карантином, засідання пройде у закритому режимі

Про це повідомили у пресслужбі міськради.

Так, на розгляд будe винесено питання, які стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Зокрема, депутати обговорюватимуть зміни до програми галузі охорони здоров’я, якими будуть передбачене виділення коштів на фінансування заходів для попередження розповсюдження коронавірусу, лікування можливих хворих у Запоріжжі. Кошти будуть спрямовані на закупівлю медичного обладнання, індивідуальних засобів захисту та дезінфекції, забезпечення роботи лікарень, які будуть задіяні у відповідних заходах.

Крім того, на сесії обговорюватимуть питання встановлення автоматизованої системи обліку оплати за проїзд у громадському транспорті.

Сесія міської ради відбудеться з мінімальною кількістю учасників. Окрім учасників засідання, запрошені доповідачі, керівники департаментів, управлінь за тими напрямками, по яких розглядатимуться проєкти рішень під час сесії. У свою чергу, участь представників ЗМІ у сесії не передбачена, однак засідання транслюватимуть в ефірі запорізького телеканалу Z.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі