Запорізька міськрада так і не розглянула петицію про безконтактну оплату проїзду

Запорізька міськрада так і не розглянула петицію про безконтактну оплату проїзду

У ході проведення 50-ої сесії Запорізької міськради депутати мали розглянути петицію про запровадження безконтактної оплати проїзду у громадському транспорту , яка б допомогла запобігти поширенню коронавірусу через гроші. Однак, це питання не включили навіть до порядку денного через затягування розгляду профільною комісією.

Раніше на міському порталі працівниця медичної сфери Ірина Волошина опублікувала петицію про важливість запровадження безконтактної плати проїзду у громадському транспорту. Таке нововведення значно б підсилило допомогу у карантинних заходах. Петиція зібрала 773 голоси з 750 необхідних.

Голосування закрили 21 квітня та направили петицію на розгляд комісії. Згідно з "Положенням про електронні петиції", документ мав би потрапити до комісії протягом трьох днів. На розгляд петиції комісія має 10 днів, після чого виконком готує проєкт рішення.

Відповідну процедуру могли завершити 8 травня, але комісії відновили свою роботу лише з 13 травня. Так, 26 травня висновки та рекомендації могли вже бути у виконкомі. Однак, цього не сталося, через затягування процедури комісією. 

За словами секретаря міськради Руслана Пидорича, петицію було підписано та відправлено на розгляд комісією, але висновків так ніхто і не отримав. Тепер розгляд питання планується на червень поточного року.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі