Запорізька міськрада віддала територію пологового будинку під приватний медзаклад

Запорізька міськрада віддала територію пологового будинку під приватний медзаклад

Запорізька міська рада прийняла рішення про відвід земельної ділянки на території пологового будинку №1 для приватного медзакладу.

Про це стало відомо на останній сесії міської ради, яка відбулася 24 червня.

Так, депутати вирішували питання передачі землі в оренду під приватний медичний заклад, розташований по вул. Святого Миколая. Зазначається, що це територія міського пологового будинку №1.
 
За даними Запорізького центру розслідувань, ділянка перейде до власності фірми "Крам Інвест", яка звернулась до міськради з проханням надати землю для оренди. Повідомляється, що на території пологового розташовано майно приватних підприємців.

За даними Держреєстру майна, більшу частину недобудованого пологового будинку фірма придбала у травні 2006 року, а іншу - у 2018 році. Територію площею 0,6 гектарів, на якій розташовано недобуд, і хоче орендувати фірма.

Нещодавно місцеві мешканці скаржились на те, що огородження об'єкту відбулось ще до отримання земельної ділянки. При цьому, огородження перекриває пожежний виїзд.

Варто зазначити, що власницею "Крам Інвест" є Вікторія Колеснікова, яка також є бенефіціаркою "МЖК "Вознесенка". З цим комплексом також пов'язаний депутат міської ради від фракції "Самопоміч" Олег Германюк.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі