Запорізька міськрада витратила 11 млн грн на утримання «Славутич Арени»

Запорізька міськрада витратила 11 млн грн на утримання «Славутич Арени»

Протягом 2020 року міською владою на утримання стадіону «Славутич Арена» витрачено понад 11 мільйонів гривень.

Після того, як МФК «Металург» в цьому сезоні вилетів з Першої ліги в Другу на сайті Запорізької міськради розмістили петицію з вимогою припинити фінансування муніципального футбольного клубу «Металург» коштом міста. Автор петиції зазначив, що МФК «Металург» використовується як інструмент в корупційних схемах і сумнівних тендерах, у той час, як наше місто і жителі потребують вирішення більш актуальних питань - екології, медицини та соціальної сфери.

Нагадаємо, комунальне підприємство "Міський футбольний клуб "Металург" фінансується з бюджету Запорізької міської ради, за даними електронної системи закупівель Prozorro у 2020 році на утримання стадіону «Славутич Арена» витрачено 11,7 мільйона гривень:

Але, як ми бачимо міська влада не прислухається до вимог громадян, та продовжує фінансувати МФК «Металург», так у вересні КП "Міський футбольний клуб "Металург" оголошено відкриті торги із закупівлі послуги з поточного ремонту АПК та Західної трибуни стадіону «Славутич Арена» з очікуваною вартістю  483 759 гривень.

У строк до 15 жовтня 2020 підрядник повинен виконати наступний перелік робіт:

  • поточний ремонт VIP-ложи №7;
  • поточний ремонт водовідведення;
  • поточний ремонт кабінету 4;
  • поточний ремонт коридору;
  • поточний ремонт душової поточний ремонт коридору 5 поверху;
  • поточний ремонт приміщення 5 поверху;
  • поточний ремонт центрального входу;
  • поточний ремонт вимощення Західної трибуни;
  • поточний ремонт сходів;
  • поточний ремонт Західної трибуни.

Про одну із корупційних схем ми вже розповідали як з’ясувалось послуги харчування футболістів з 2019 надає ФОП ФОП Маланічева М.Ю., яка пов’язана з Єлизаветою Плахутою - дівчиною сина директора КП “Міський футбольний клуб “Металург” Максима Лупашка, у 2019 за харчування спортсменів було сплачено 703 тисячі гривень, а у 2020 вже 1,96 мільйона гривень.

Ми підтримуємо думку мешканців Запоріжжя, та вважаємо, що в умовах економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19 недоцільно витрачати мільйони з місцевого бюджету на ремонт VIP–ложи стадіону «Славутич Арена», а тим паче дозволяти МФК “Металург” брати один мільйон гривень у кредит на придбання ламп освітлення з гарантією 12 місяців. Лампи перегорять, а кредит залишиться.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі