Запорізька міськрада замовила публікації у газеті на 3 мільйона

Запорізька міськрада замовила публікації у газеті на 3 мільйона

Про зв'язок Запорізької міської ради з газетою "Запорізька Січ" вже неодноразово писали у ЗМІ. На цей раз результати журналістського розслідування показали схему, за якою держустанова замовила у виданні публікацій на 3 млн грн.

Про це повідомили "Наші гроші.Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель Прозоро.

Так, 31 січня Управління з питань екологічної безпеки міськради замовило у ТОВ "Редакція газети "Запорізька Січ" публікації з екологічної тематики на суму 192 тис грн. Однак деталі торгів не відомі, оскільки договір не опубліковано, а тендер розіграно без проведення конкурсу.

Та це не перше замовлення міської ради у редакції газети. З початку 2020 року ТОВ “Редакція газети “Запорозька Січ” отримала замовлень на суму 1,39 млн грн, з яких лише 12 тис. грн від Запорізького медичного університету, а всі інші від різних установ зі структур міської ради. Зазначається, що з лютого минулого року "Запорізька Січ" виконала послуги на 3,03 млн грн. 

Згідно закону про роздержавлення ЗМІ, міськрада вийшла зі складу засновників газети "Запоріька Січ", а власником правонаступника ТОВ "Редакція газети "Запорізька Січ" стали головний редактор і заступник головного редактора комунальної газети - Володимир Рибальченко і Марина Ботнарева. 20 грудня 2018 року процес "приватизації" газети завершився, а вже за кілька днів товариство перейшло у власність Анастасії Богданової, яка раніше керувала закладом “Джобс кафе” депутата облради Артура Гатунка. Обранець поспішив спростувавти своє відношення до купівлі “Запорізької Січі”. 

Крім того, Богданова після очолення колишньої комунальної газети через кілька місяців стала директором  ТОВ “Група персона”, яким керує Наталія Зайченко – колишня радниця міського голови Володимира Буряка. Також вона працює на телеканалі ТВ-5, який контролює “Запоріжсталь”. ТОВ “Група персона” зареєстроване по вул. Перемоги, 40. Тут знаходиться однойменний салон краси “Персона”, відкритий Зайченко.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі