Запорізька нардепка оголосила війну кримінальним угрупуванням?

Запорізька нардепка оголосила війну кримінальним угрупуванням?

Чим гірше соціальне та матеріальне життя громадян, тим більше стають явними кримінальні історії у регіонах країни.

Так, й у Запорізькому регіоні за останній час побільшало криміногенних випадків від «маленьких» та «великих» бандитів. Крім Національної поліції зацікавленими особами в діяннях приступних угрупувань стають нардепи. Для приклада, Юлія Яцик останнім часом активно займається питаннями неправомірних випадків в області.

Вчора, 16 червня, пані Яцик висловилась щодо інциденту з членами етнічного злочинного угрупування, які в одному з розважальних закладів смт Кирилівка вчинили конфлікт та обстріляли автомобіль «Audi».

Національна поліція не надавала конкретних імен щодо персоналій, які причетні до справи. Натомість нардепка на своїй сторінці у Фейсбук опублікувала пост, де зазначила, що до цього випадку причетні члени кримінального угрупування «Арташи».

«В ході досудового розслідування встановлено, що на теперішній час відносно А.В.І. в суді вже розглядається кримінальне провадження за обвинуваченням його у вчиненні злочинів в складI озброеноi банди за ст.257, ч.4 ст.187, ч.3 ст.289, ч.3 ст.28, ч.1 ст. 353 КК України. 15.06.2020 слідчим суддею Акимівського суду Запорізької області вказаним особам обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту», - повідомила запорізька обраниця.

Однак, у коментарях така заява не сподобалась депутату Запорізької обласної ради Ярославу Гришину та його брату Станіславу.

«З великою повагою, але пост викликає чимало питань.Чим підтверджується «членство» в ОЗУ? Є хоча б один вирок по члену цієї ОЗУ? Якщо мова йде про ОЗУ за національною ознакою, то яка національність затриманих ? Чи встановлені мотив і мета? Можливо, це звичайний «побутовий» конфлікт ...З боку виглядає як звичайний «вброс». Але в чиїх інтересах?»,- пише Станіслав Гришин.

Натомість адвокат та депутат облради став на захист Союзу Вірмен.

«Я не знаю що таке ОЗГ АРТАШІ, знаю лише лідера Союза Вірмен Запорізької області Саргсяна Арташеса Аветіковича - мецената та поважну особу. Юлия Яцык хіба члени ОЗГ вчиняють такі дрібні злочини як хуліганство ?:)) і наскільки мені відомо ці 2 особи українці - яке вони можуть мати відношення до якихось етнічних угрупувань?», - пише Ярослав Гришин.

Однак пані Яцик наголосила, що угрупування вчиняють злочини різного ступеня важкості

«Члени ОЗГ вчиняють злочини різного ступеня тяжкості, чи не так?) А щодо Саргсяна А.А. то йому, як бачите, нічого не інкримінують.. в цьому кримінальному провадженні»-, пише нардепка.

Не пройшов повз новини й віцепрезидент в Спілці Вірмен Запорізької області Рудольф Акопян, якого теж обурили слова Юлії Яцик.

«Юля, я уже 4 года занимаюсь работой армянской общины, столько сколько мы сделали с ее руководителем Арташесом Саргсяном для города и области ни один народный депутат не сделал и никогда не сделает и все это делается не для PR мы не стремимся в политику если вы так думаете) Эти все обвинения это чистой воды самоPR и политические игры. Не занимайтесь ерундой)»,- йдеться у коментарі.

Однак серед іншого існує інформація, що у роки адвокатської діяльності Юлії Яцик, вона займалася кримінальною справою Євгена Анісімова та братів Галичан, які так само причетні до ОПУ, однак наразі змінила свою позицію та почала вести гру проти тих, кого раніше захищала.

До того ж Юлія Яцик розбирається у справі так званого «кримінального авторитета», який тероризує Василівський район.

Однак, чому нардепка змінила свої орієнтири та поринула у «кримінальну» гру залишається питанням.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі