Запорізька обласна лікарня планує замовити реконструкцію будівлі за 42 мільйони

Запорізька обласна лікарня планує замовити реконструкцію будівлі за 42 мільйони

КНП "Запорізька обласна клінічна лікарня" Запорізької облради оголосила одразу два тендери на виконання ремонтних послуг. Загальну вартість роботи оцінили в 42 млн грн.

Так, 22 липня медичний заклад оголосив одразу два тендери. Перший - на виконання термомодернізації будівлі операційного блоку. Очікувала вартість реконструкції становить 12,098 млн грн. 

Проведення аукціону планується 10 серпня. Фірма-переможець до 10 грудня поточного року зобов'язується виконати наступні роботи:

  • - утеплення та оздоблення фасаду;
  • - перенавішування кондиціонерів, заповнення віконних прорізів;
  • - реконструкція головного та ґанок запасного виходу;
  • - заміна покриття приямків і спуску до підвалу;
  • - улаштування господарчо-питного водопроводу, гарячого водопостачання, каналізації.

У цей же день обласна лікарня оголосила ще один тендер - на виконання реконструкції частини приміщень, розташованих на першому поверсі головного корпусу. Очікувана вартість відповідної закупівлі майже втричі вища за попередню - 30,615 млн грн. До того ж, проведення тендеру також заплановано на 10 серпня. 

За цією закупівлею підрядник має виконати низку робіт:

  • - демонтажні роботи (улаштування каркасу підвісних стель, опорядження стель, розбирання покриттів підлоги та цегляних перегородок, демонтаж світильників, вимикачів, розеток та ін.);
  • - загальнобудівельні роботи (улаштування підлог, стін та перегородок, прорізів, стель, шахт повітроводів, покрівель, опалення, каналізації, холодного та гарячого водопостачання, електроосвітлення, блискавкозахисту);
  • - облаштування майданчика.

Нещодавно ми повідомляли про те, що КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР оголосила тендер на термомодернізацію будівлі головного корпусу вартістю 131,322 млн грн.

Однак, як виявилось, це вже не перша спроба обласної лікарні провести торги. Так, 6 квітня було проведено аукціон на проведення аналогічних робіт, у яких брали участь дві компанії: ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОГРЕСТЕХБУД", яка запропонувала 130 999 999,20 гривень та ТОВ "Компанія Позитив" - 131 200 000,00 гривень. Однак тендерний комітет не обрав переможця через невідповідність.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі