Запорізька обласна рада на охорону своєї будівлі в день витрачає 13 790 гривень

Запорізька обласна рада на охорону своєї будівлі в день витрачає 13 790 гривень

Запорізька обласна рада замовила послуги охорони адмінбудівлі вартістю п’ять мільйонів гривень, або 13 790 гривень на добу.

Під охороною буде знаходиться адміністративна будівля Запорізької обласної ради, внутрішні приміщення та майно, яке знаходиться або зберігається  всередині адміністративної будівлі.

За договором охорона буде здійснюватися:

  • пост № 1 розташований на вході до адміністративної будівлі зі сторони проспекту Соборний (центральний вхід Запорізької обласної ради);
  • пост № 2 розташований на вході до адміністративної будівлі зі сторони проспекту Соборний (з боку Запорізької обласної державної адміністрації);
  • пост № 3 розташований на вході до адміністративної будівлі зі сторони вул. Незалежної України.

Окремим пунктом договору обумовлено, що наряди поліції охорони під час несення служби використовують та застосовують вогнепальну зброю, та спеціальні засоби, які є необхідними для надання послуг на об’єкті Замовника.

Зазначимо, що з року у рік вартість послуг охорони збільшується:

 

 

 

 

 

Так, у порівнянні із 2019 роком вартість охорони будівлі у 2020 році збільшилась майже на 1,5 млн грн, або на 43 %, а у порівнянні із 2017 роком вартість послуг збільшилась у два рази.

Що зумовило подібне зростання вартості наданих послуг – велике питання, адже за три останні роки ми не спостерігали великих стрибків інфляції, постанова Кабінету міністрів України «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» була затверджена у 2015 році, площа території, яка знаходиться під охороною, залишилась незмінною.

Відкриваємо «Прозоро», за даними електронного майданчика, у 2017 та 2018 роках переможця тендерних закупівель визначали під час проведення відкритих торгів, на яких брали участь декілька учасників, а у 2019 проводилась переговорна процедура з одним учасником, а саме Управлінням поліції охорони в Запорізькій області.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі