Запорізька область готова другого етапу послаблення карантину

Запорізька область готова другого етапу послаблення карантину

В Україні запровадили адаптивний карантин до 22 червня. Це означає, що послаблення карантинних обмежень відбуватиметься у регіонах згідно з епідемічною ситуацією. Запорізька область вже готова до другого етапу виходу з карантину.

Перший показник, за яким Запорізька область готова до другого етапу - кількість інфікованих пацієнтів, 1,96 (встановлений показник МОЗ <12 на 100 тис). Другий показник - завантаженість ліжок в лікарнях, 7,22 (встановлений показник МОЗ <50%). Третій показник - охоплення тестуванням на коронавірус, 19,6 (> 12 на 100 тис).

Так, з 25 травня вже дозволено відновити роботу дошкільних навчальних закладів, якщо дозволяє епідемічна ситуація у регіоні, та запуск роботи метрополітену.

З 22 травня розпочався другий етап пом’якшення карантинних заходів. Це відновлення роботи спортивних закладів (не більше 50 осіб без глядачів), релігійні заходи (не більше 1 особи на 10 кв. м), регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення (автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні), діяльність готелів (за винятком ресторанів та терас)

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі