Запорізька область може отримати фінансову допомогу для боротьби з коронавірусом

Запорізька область може отримати фінансову допомогу для боротьби з коронавірусом

Запорізькі громади братимуть участь у програмі ООН, борячись за право на отримання фінансової допомоги.

Про це повідомили у пресслжбі Запорізької ОДА.

Конкурс від ООН направлений на об`єднання зусиль протидії коронавірусній інфекції (COVID-19) у межах напрямів «громадська безпека» та «соціальна згуртованість». Він має на меті підтримати ініціативу на рівні громад для надання допомоги та підтримки найбільш вразливим категоріям населення,  запобігання поширенню та сприяння подоланню й пом’якшенню наслідків пандемії.

Проєкти, які будуть реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинні реалізовуватися на території цільових громад. У Запорізькій області за кошти цього грантового конкурсу реалізовуватимуться проєкти на території наступних міст і ОТГ: Бердянськ, громади Бердянського району, Мелітополь, громади Мелітопольського району (Новенська ОТГ, Семенівська ОТГ), Приазовська ОТГ, Приморська ОТГ, Кирилівська ОТГ, Якимівська ОТГ.

Проєкти, що будуть подані на цей конкурс, мають запобігати поширенню пандемії та забезпечити пом’якшення її наслідків через інформування, координацію, збір даних про наявні потреби та проблеми, розвиток онлайн-сервісів та платформ, самоорганізацію людей у волонтерські групи взаємодопомоги, поширенню інформації та розвитку онлайн сервісів із надання консультацій із попередження та протидії домашньому насильству та/або гендерно зумовленому насильству, мобілізації молодих людей задля покращення їх благополуччя, а також взаємодію громадськості з поліцією та ДСНС з метою забезпечення правопорядку та безпеки під час карантину.

Відповідний конкурс триватиме на постійній основі до закінчення карантину на території України або оголошення про завершення конкурсу зі сторони Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі