Запорізька облрада планує покращити систему водопостачання в регіоні

Запорізька облрада планує покращити систему водопостачання в регіоні

Триває процес узгодження договору між Данією та Міністерством фінансів України.

Нещодавно представники Запорізької обласної ради провели робочу зустріч із данською делегацією. У ході засідання було обговорено питання будівництва водогону та очисних споруд на території смт Кирилівка Якимівського району. Про це повідомили на офіційному сайті установи.

В обговоренні взяли участь очільник Запорізької ОДА Віталій Туринок, Надзвичайний та Повноважний Посол Данії в Україні Рубен Мадсен і державний секретар з питань торгівлі Міністерства закордонних справ Данії Сюзанне Хюльделунд. Учасники засідання обговорили проєкт будівництва системи водопостачання обсягом 12 тис м3 на добу та насосних станцій. Проєкт презентував генеральний директор КП "Водоканал" Сергій Басанський.

За словами першого заступника голови Запорізької облради Єгора Семенкова, будівництво сучасної системи водопостачання відкриє нові можливості не тільки для курортного містечка, але й для туристичного сектору усієї області. Під час засідання мова йшла про фінансування проєкту та строки будівництва. Зазначається, що план може бути реалізований за три роки. Наразі триває процес узгодження договору між Данією та Міністерством фінансів України.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі