Запорізька облрада вирішуватиме долю обласного спорту

Запорізька облрада вирішуватиме долю обласного спорту

Вже завтра, 19 лютого, у стінах Запорізької облради вирішуватиметься питання про бюджетне фінансування спорту. Цьогоріч сума видатків значно скоротилася, що дуже обурило тренерів та представників громадськості.

Так, у 2020 році на потреби розвитку спорту планують виділити 5 із 27,1 млн грн запланованих. Зазначається, що у 2019 році сума фінансування становила 15,8 млн грн.

Сьогодні, 18 лютого, з приводу фінансування спорту відбувся круглий стіл за участі заслужених працівників фізкультури та спорту, тренерів, керівників обласних федерацій та громадських організацій.

У свою чергу, проти зменшення фінансування виступили депутати облради Юрій Ружин ("РПЛ"), Роман Кузьменко ("РПЛ"), Ярослав Криль ("Опозиційний блок"), а також народний депутат від партії "Слуга народу" Геннадій Касай. 

За словами Ярослава Криля, проєкт фінансування у 5 млн грн ще не занесено до обласної ради. Крім того, очільник ЗОДА Віталій Туринок пообіцяв, що подібного скорочення видатків не відбудеться, повідомляють ЗМІ.

Внаслідок проведення круглого столу його учасники підписали відповідну резолюцію. Для того, щоб більше привернути увагу депутатів, супротивники планують завітати на сесію обласної ради, заплановану на 19 лютого. Адже, як вважають небайдужі до цієї проблеми люди, скорочення фінансування може призвести до нестачі грошей на проведення спортивних заходів, сплату стипендії тренерам в спортсменам, поїздки на змагання, а також зменшення кількості спортсменів в регіоні.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі