Запорізька ОДА готує масштабну реконструкцію площі Фестивальної за 120 мільйонів

Запорізька ОДА готує масштабну реконструкцію площі Фестивальної за 120 мільйонів

Міська та обласна влада Запоріжжя продовжують виділяти чималі кошти на реконструкцію інфраструктурних об'єктів. На цей раз у Запорізькій облдержадміністрації вирішили, що на ремонт площі Фестивальної не шкода виділити і 120 млн грн.

Тендер оголошено 4 лютого Департаментом капітального будівнитцва ЗОДА, та наразі на сторінці торгів немає відомостей про наявні пропозиції. Власне розіграш заплановано на 21 лютого поточного року.

Що стосується тендерної документації, то кількість вимог до об'єкту будівництва вражає. Підрядники зобов'язуються виконати реконструкцію площі Фестивальної у чотири черги. У технічному завданні виділено наступні пріорітетні роботи - благоустрій та озеленення; електропостачання систем відеоспостереження, павільонів, систем зовнішньої мережі водопостачання, санвузлу для маломобільних груп населення; монтування електротехнічного обладнання; розробка грунту, засипка траншей; укладання трубопроводів тощо. 

У другу чергу планується виконати укладання плитки, розробку газонів, висадження дерев і кущів, устаткування майданчику для відпочинку дорослих, будівництво павільонів з опаленням та електроенергією і т.п. Під час виконання робіт з останніх двох черг буде встановлено лави, урни для сміття; улаштовано покриття газонів, висаджено дерева та квіти; встановлено поліетиленові труби; налагоджено систему відоспостереження тощо.

Зазначається, що строк виконання послуг триватиме до 28 лютого 2021 року. Тож приблизно через рік площа Фестивальна має виглядати зовсім по-іншому, якщо всі умови тендеру будуть виконані.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі