Запорізька ОДА нарешті звернула увагу на місцевий бізнес

Запорізька ОДА нарешті звернула увагу на місцевий бізнес

Представників місцевої бізнес-асоціації запросили на засідання до Запорізької облдержадміністрації. Але проведення зустрічі ініціювали лише після публікації співорганізаторки бізнес-союзу Ірини Лех. Збіг обставин чи безпосереднє відношення?

Про це активістка розповіла на своїй сторінці у Facebook.

Раніше Ірина Лех писала про тотальне ігнорування Віталієм Туринком місцевого бізнесу. З початку очільництва ЗОДА новим губернатором не було проведено жодного засідання координаційної ради з питань розвитку підприємства.

Представникам бізнес-асоціації вдалось "достукатись" до облдержадміністрації:

«У своєму короткому вступному слові Іван Федоров, перший заступник голови ЗОДА (Турінок так і не зійшов!) Зазначив, що своїм пріоритетним завданням влада бачить створення комфортних умов для ведення бізнесу в Запорізькій області. Про них - «комфортних умовах - ми і говорили далі.», - підкреслила Лех.

Крім того, наступного тижня буде проведено дві окремі профільні зустрічі за участі керівництва ЗОДА, Держспоживслужби, СБУ та постраждалих від неправомірних дій компаній. 

Так, на майбутньому засіданні запорізький бізнес виступатиме з чималою кількістю питань. Зокрема, це "дивна" поведінка податкової міліції, керівник якої просить підтвердити юридичну адресу  компанії та прийти на особисту зустріч; втручання СБУ у господарську діяльність підприємств, що закінчується нанесенням збитків; тіньовий бізнес міста; подвійний податок на землю; порушення законодавчих прав співробітниками обласної Держспоживслужби.

Чи будуть вирішені наведені проблеми - невідомо. Можливо, на це витратять стільки ж часу, скільки й на призначення засідання.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі