Запорізька ОДА замовила реконструкцію спормайданчика за 17 мільйонів

Запорізька ОДА замовила реконструкцію спормайданчика за 17 мільйонів

Департамент капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації замовив у ТОВ “Променерго-Інновація” послуги з реконструкції спортивного майданчика з трибуною Запорізької гімназії № 8. Вартість оцінили у 17 млн грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

За умовами тендеру, фірма зобов'язується облаштувати спортивний майданчик (футбольне поле зі штучною травою, трибуну для глядачів на 42 місця, трибуну-павільон для офіційних представників, запасних гравців, технічного персоналу на 15  місць та бігові доріжки). Крім того, підрядник має улаштувати пандус, доріжки до трибун, відремонтувати тротуар, замінити труби холодної води, зовнішнє електроосвітлення, встановити огорожу, озеленити територію.

Спочатку переможець тендеру мав виконати роботи до вересня 2020 року, але через недостатність фінансування додатковою угодою термін завершення робіт змінили на січень 2021 року.

Фірма мала трьох конкурентів з дорожчими пропозиціями: КП “Донтехно” (19 млн грн), ТОВ СК Стройінвест (20,48 млн грн) та ТОВ “Промисловий альпінізм” (20,489 млн грн).

Варто зазначити, що ТОВ “Променерго-Інновація” співволодіє Олексій Лахатренко, який є і керівником ТОВ “Проектний інститут ”Запорізький промбудпроект”. На одному з тендерів “Проектний інститут “Запорізький промбудпроект” вказувало, що орендує у “Променерго-Інновація” транспортні засоби. Власником ТОВ “Проектний інститут ” Запорізький промбудпроект” є Вадим Коверник, який також  співволодіє ПП “Бізон-тех 2006” разом з Віталієм Боговіном. Останній у 2019 році балотувався у народні депутати від партії “Слуга народу”.

Другим співвласником ТОВ “Променерго-Інновація” є Віктор Бойчевський. Як зазначається у декларації одного з головних спеціалістів Департаменту з управління ЖКГ Запорізької міськради Сергія Гребеннікова, його дружина отримувала зарплату від Віктора Бойчевського.

Також серед співробітників “Променерго-Інновація” вказується Варавка Олександр Володимирович. Особа з таким ПІБ співволодіє ТОВ “Теплобудімпорт”, у якому другим співзасновником зареєстрований Олександр Білов – батько директора Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергія Білова.

Раніше “Променерго-Інновація” виконувало роботи для ПАТ “Запоріжвогнетрив” з групи “Метінвест” Ріната Ахметова. ТОВ “Проектний інститут” Запорізький промбудпроект” впродовж останніх трьох років отримало 8 підрядів від Департаменту капбудівництва Запорізької ОДА на безконкурсній основі.

У свою чергу, ТОВ “Променерго-Інновація” отримало від Департаменту ЖКГ Запорізької міськради підрядів на 20 млн грн. Ще 14 млн грн припало на підряди від КП “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради. 

ТОВ “Проектний інститут “Запорізький промбудпроект” отримало підрядів на 22 мільйони від КП “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради на безконкурсній основі. Ще 5 тендерів фірма отримала від Департаменту ЖКГ Запорізької міськради – на 900 тис. грн. 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі