Запорізька поліціє має сумнів щодо якості ремонтних робіт на ДніпроГЕСі

Запорізька поліціє має сумнів щодо якості ремонтних робіт на ДніпроГЕСі

Співробітники Дніпровського відділення поліції мають питання до ПАТ “Дніпро–Спецгідроенергомонтаж”, працівники якого підозрюються у неякісному ремонті греблі без наявності необхідних дозволів.

Про це повідомляють у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на ухвалу Ленінського районного суду від 30 січня.

Матеріали справи свідчать про те, що протягом 2015-2018 рр. ПАТ “Укргідроенерго” уклало кілька договорів з тфірмою “Дніпро – Спецгідроенергомонтаж” на виконання капітального ремонту та реставрації гідроагрегатів, реконструкції бетонних та земляних споруд, реконструкції ущільнень температурних швів глухої греблі Дніпровської ГЕС та ін. робіт.

Відповідні роботи можна виконувати тільки після отримання відповідного дозволу від органу державного архітектурно-будівельного контролю, оскільки вони належать до об`єктів значних наслідків.

Однак, юридичні керівники компанії “Дніпро – Спецгідроенергомонтаж” провели будівельні роботи на ДіпроГЕСі без дозвільної та виконавчої документації, не здійснюючи необхідний контроль за виконанням реконструкції. Крім того, під час виконання робіт працівники використовували будівельні матеріали, які не відповідають вимогам будівельних норм і правил.

Варто зазначити, що в ухвалі мова йде про приналежність ПРАТ "“Дніпро-Спецгідроенергомонтаж” директору філії “Дніпровська ГЕС” ПАТ “Укргідроенерго”. Власниками ТОВ “Дніпро – Спецгідроенергомонтаж” є Юрій Ковальов та Олександр Коростильов.

ТОВ “Дніпро-Спецгідроенергомонтаж” отримало від ПрАТ “Укргідроенерго” понад підрядів на загальну вартість 160 млн грн. На ремонт гідроагрегатів та затворів на Дніпровській ГЕС підрядникти витратили 11,7 млн грн. 

Повідомляють, що відомостей про проведення будь-яких тендерів філією “Дніпровська ГЕС” ПАТ “Укргідроенерго” у системі публічних закупівель немає.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі