Запорізька поліція за добу викрила 11 випадків зберігання наркотиків

Запорізька поліція за добу викрила 11 випадків зберігання наркотиків

Все частіше на вулицях ми бачимо надписи з адресою телеграм-каналів на яких пропонують придбати наркотичні засоби. Легкість та доступність у цьому питанні, призвела до їх широкого розповсюдження наркотиків містом. Лише за минулу добу співробітники поліції викрили 11 випадків зберігання незаконних речовин.

Так до Комунарівського відділку поліції надійшло три повідомлення щодо незаконного зберігання наркотиків. Трьох підозрюваних доставили до відділку співробітники правоохоронних органів. Наразі ведеться слідство.

У свою чергу до Вознесенівського відділу поліції надійшло два повідомлення про незаконне зберігання наркотиків. Одному з затриманих 28 років, другому  - 22. Обох затримали співробітники патрульної поліції.

Також два випадки зберігання наркотиків виявлено в Олександрівському районі Запоріжжя. Підозрюваним 28 та 27 років.

Двох підозрюваних у подібному злочині виявлено у Василівському районі Запорізької області та о одному в Оріхівському районі області та Шевченківському районі Запоріжжя.

Усіх підозрюваних опитано та відпущено. За даними фактами відриті кримінальні провадження за ст.309 ККУ. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» та проводяться слідчі дії. Винуватцям загрожує покарання  у вигляді штрафу від 850-1700 грн, виправні роботи на строк до двох років, або арешт  до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, чи арешт на цей самий строк.

Варто зазначити, що лише два підозрюваних були віком старше тридцяти років.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі