Запорізька поліція замовила маски по 12 гривень та дезінфікуючий засіб за 300 гривень

Запорізька поліція замовила маски по 12 гривень та дезінфікуючий засіб за 300 гривень

ГУНП у Запорізькій області оголосило тендер на поставку медичних масок загальною вартістю 190 тис. грн. Відповідну угоду управління поліції уклало з ТОВ “Комплексні сервісні технології”.

 Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Фрма зобов'язується поставити 15850 медичних одноразових масок по 12 грн/од протягом 10 днів з моменту підписання договору.

Для порівняння зазначимо, що у лікарні Львівської області в березні закуповували одноразові медичні маски по ціні до 7 грн. 18 березня у системі електронних закупівель була оприлюднена низка угод про дрібні закупівлі одноразових медичних масок від 5 грн./шт до 16 грн./шт.

Але це не ще всі придбання поліції. ГУНП у Запорізькій області замовило фірмі “Комплексні сервісні технології” 30 каністр по 20 літрів дезінфікуючого засобу Ладоксин на 187 тис. грн (6220 грн/каністра, або в перерахунку 311 грн/літр).

При цьому, Управління охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради 16 березня замовило 5 літрові каністри Ладоксину по 1099 грн, що в перерахунку складає 220 грн/літр. У свою чергу, Рівненська обласна клінічна лікарня планує купити ладоксин в дозуванні 1 літр з дозатором по 259 грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі