Запорізька політехніка отримала збільшення фінансування від держави

Запорізька політехніка отримала збільшення фінансування від держави

Міністерство освіти і науки опублікувало детальний розподіл коштів з державного бюджету між закладами вищої освіти в 2020 році. Повідомляє пресслужба  МОН.

За інформацією, всього на університети у поточному році держава витратить понад 16 млрд грн.

З 2020 року заклади вищої освіти фінансуватимуться за формулою, де університети з кращими результатами діяльності отримують більше фінансування порівняно із бюджетом минулого року.

Розрахунок обсягу фінансування у 2020 році робився МОН за конкретними показниками, серед яких: масштаб університету, контингент студентів, регіональний коефіцієнт, позиції у міжнародних рейтингах, обсяг коштів на дослідження, які університет залучає від бізнесу чи з міжнародних грантів.

З 2021 року до цих показників додасться працевлаштування випускників, які МОН буде відслідковувати через онлайн-систему. Для поступовості переходу у 2020 році були запроваджені обмеження для мінімальної та максимальної зміни бюджету кожного закладу вищої освіти – 95% та 120% від 2019 року відповідно.

З цього року завдяки розрахунку фінансування 17 університетів отримали збільшення. З поміж них Запорізька політехніка, яка отримала 31,8 млн гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі