Запорізька прокуратура на 1,5 мільойна замовляє бензин фірмі з орбіти експосадовця міськради

Запорізька прокуратура на 1,5 мільойна замовляє бензин фірмі з орбіти експосадовця міськради

Прокуратура Запорізької області має намір замовити ТОВ “Авангард оіл груп” бензин вартістю 1,46 млн грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Згідно з тендерною документацією, підрядник зобов'язується поставити 25,4 тонни бензину А-95 за скретч-картками через мережу партнерських АЗС в межах Запоріжжя та  50,7 тонни у межах області.

На тендері переможець конкурував з ТОВ “Паливна компанія “Білл ойл” та ТОВ “Зог- рітейл”. Варто зазначити, що ТОВ “Паливна компанія “Білл ойл” вимагала у тендерного комітету скасувати обрання переможцем ТОВ “Авангард оіл груп”, оскільки фірма не подала забезпечення про можливість цілодобової заправки автомобілів прокуратури.

Крім того, тендерний комітет скасував низку претензій ТОВ “Паливна компанія “Білл ойл” до оформлення документів ТОВ “Авангард оіл груп”. 

Власником ТОВ “Авангард оіл груп” є Максим Лебединський, керівником - Олександр Скрима. Остання особа – колишній головний інспектор відділу планування, аналізу та звітності управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Запорізькій області.

Кілька років тому Максим Лебединський очолював тендерний комітет КП “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради. Також це чоловік Катерини Лебединської - посадовиці Департаменті архітектури та містобудування Запорізької міської ради. Жінка вказується співзасновницею ГО “Запоріжкультпроект”, керівником якої є Максим Лебединський.

Членом громадської організації зазначається ексспівробітниця Департаменту архітектури та містобудування – Ольга Макєєва. У її декларації місцем роботи зазначено ТОВ “.Авангард.”. На одному з тендерів фірма зазначала спільний номер з “Авангард оіл груп”. Також у декларації Ольга Макєєва зазначала місцем попередньої роботи адвокатське бюро “Акритов і партнери”, засновником якого є Андрій Акритов. На кіькох закупівлях ТОВ “Авангард” вказувало спільну адресу реєстрації з ТОВ “Верум газ” , яке також пов’язане зі згаданим Андрієм Акритовим.

До всього, в державному реєстрі для ТОВ “Авангард оіл груп” вказується контактним номером телефону, який одного разу вказала контактним фірма “Верум газ”.

Зазначається, що Андрій Акритов  – колишній прокурор, радник мера Запоріжжя Олександра Сіна та керівник міського управління архітектури при Сіні. У 2018 рокці його оголосили у розшук за підозру у побитті голови районного відділу державної виконавчої служби, щоб той скасував рішення щодо збору та зберігання врожаю.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі