Запорізька прокуратура повернула місту ділянку, незаконно привласнену фірмою

Запорізька прокуратура повернула місту ділянку, незаконно привласнену фірмою

Запорізька прокуратура повернула місту земельну ділянку, незаконно зайняту місцевою фірмою. Відомо, що на вказаній землі була розташована автостоянка у Бородинському районі.

Так, клопотання від прокуратури з проханням повернути місту земельну ділянку надійшло до Господарського суду міста. Слідчий вказував, що землю по вул. Професора Толока самовільно зайняла фірма "КВК", влаштувавши на ній автостоянку.

У ході досудового розслідування спеціаліст Держгеокадастру завітав до вказаної ділянки (вартістю 12 млн грн), виявивши, що територія функціонує як приватна стоянка. На незаконно привласненій території за огородженням були розташовані приміщення охорони, прибудова та автівки.

За словами свідків, землею користується фірма "КВК". Про це свідчить угода на виконання проєктних робіт будівництва, підписана керівником підприємства. Інформацію підтвердили охоронець об'єкту та громадянин, який протягом трьох років користується послугами автостоянки (10 грн за добу).

Як зазначають у запорізькому центрі розслідувань, з посиланням на судову ухвалу, міська рада не видавала дозволу на розміщення стоянки та не укладала угод із фірмою стосовно оренди. До того ж, земельна ділянка призначена для житлової забудови.

Співвласниками фірми "КВК" є Віктор Власюк та Антон Кокойло (син бізнесмена Валерія Кокойла). Відомо, що родина бізнесмена відома завдяки вже зачиненій мережі побутової техніки "Ост-вест".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі