Запорізька прокуратура судиться зі своїм співробітником за півтора мільйона

Запорізька прокуратура судиться зі своїм співробітником за півтора мільйона

Запорізька прокуратура судиться із заступником прокурора області Петром Черним. Раніше його звільнили, але згодом поновили на посаді та виплатили кошти за прогули у розмірі 1,41 млн грн.

Про це стало відомо з ухвали Верховного суду України.

Так, у березні 2017 року Петра Чорного звільнили з посади заступника прокурора Запорізької області та з органів прокуратури через скорочення кількості прокурорів. Через місяць Петро Черний звернувся до суду з проханням визнати цей наказ протиправним. Вже у 2018 році Запорізький окружний адміністративний суд поновив прокурора на посаді, повідомляє Запорізький проєкт розслідувань. Це рішення в силі залишили Третій апеляційний адміністративний суд і Касаційний адміністративний суд Верховного суду.

Офіційно прокурора поновили на посаді наказом Генпрокурора від 11 вересня 2019 року. Крім цього, Петро Черний звернувся до суду з проханням стягнути з прокуратури середній заробіток за час прогулу через звільнення. Так, 26 лютого поточного року Третій апеляційний адміністративний суд постановив виплатити позивачу 1,41 млн грн.

У липні 2020 року Петро Черний зазначив у реєстрі декларацій відповідну суму.

Наразі прокуратура Запорізької області подала оскарження даної виплати. При цьому, представники установи звернулись до Касаційного адміністративного суду Верховного суду України, який відкрив провадження у справі.

Суд ухвалив запросити із Запорізького окружного адміністративного суду справу по поновлення Петра Черного на роботі.

Варто зазначити, що минулого року Петро Черний задекларував річну зарплатню у розмірі 306,5 тис. грн. Також минулого року став власником автівки Toyota Land Cruiser Prado за 825 тис. грн. А дружина прокурора 2019 року стала власницею  автівки Chevrolet Bolt EV за 658 тис. грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі