Запорізька ритуальна служба відтепер займатиметься похованням праху

Запорізька ритуальна служба відтепер займатиметься похованням праху

У Запоріжжі ритуальна служба додала до переліку послуг поховання урни з прахом.

Відповідний проєкт рішення розміщено на сайті мерії.

Останнім часом населення все частіше звертається на підприємство з проханням проведення робіт з поховання урни з прахом в могилу після кремації тіл в містах України, де є крематорії, повідомляють представники підприємства. Тому і було прийнято рішення додати до переліку послуг ще два пункти.

Проєктні тарифи на «Поховання урни з прахом померлого в могилу в літній період» та «Поховання урни з прахом померлого в могилу в зимовий період» розраховано підприємством "Запорізька ритуальна служба" відповідно до вимог Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності, затвердженої наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 №194 (зі змінами).

Вартість вищезазначених послуг складе відповідно 169,54 грн з ПДВ у літній період та 282,51 грн з ПДВ у зимовий період.

СКП «Запорізька ритуальна служба» здійснює організації поховання померлих громадян, надання окремих видів ритуальних послуг, реалізацію предметів ритуальної належності та виконання робіт з благоустрою та утримання міських кладовищ. СКП «Запорізька ритуальна служба» обслуговує 20 кладовищ міста Запоріжжя.

Про те як вмерти красиво, але дорого ми вже писали. Більше тут.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі