Запорізька школа-інтернат №2 на межі закриття: економія чи знущання?

Запорізька школа-інтернат №2 на межі закриття: економія чи знущання?

Запорізька школа-інтернат №2 знаходиться на межі закриття. Депутати обласної ради пояснюють таке рішення лише нестачею коштів. Та чи призведе закриття закладу до економії чи проблем від цього стане подекуди більше?

Сьогодні, 12 грудня, під стінами обласної ради, зібралися активісти, що відстоюють право на існування школи-інтернату №2. Акцію відвідало чимало батьків вихованців закладу, яким перехід до нової спеціалізованої школи може лише нашкодити.

За словами депутатів облради, це питання не знаходиться у розробці, хоча напередодні сесії воно посідало позицію у порядку денному, зазначають мітингувальники. Так, обранці планують закрити школу-інтернат №2, а її вихованців перевести до іншого закладу, розташованому у Заводському районі.

"Нас планують перевести у найбрудніший район Запоріжжя. Тим паче, дістатися до закладу в Заводському районі з дитиною, яка погано ходить, вкрай важко. Інтернат знаходиться над водою, через що у закладі дуже холодно", - говорить мати одного з вихованців.

Ще одна активістка, Наталя Біла, повідомила, що на стінах інтернату є грибок, лінолеум має значні ушкодження, що ускладнює рух деяких дітей, перші класи знаходяться у напівпідвальному приміщенні, а всередині закладу занадто холодно, аби зняти навіть верхній одяг.

Перехід до іншого закладу для самих дітей - це також стрес, адже персонал школи-інтернату №2 знає усіх вихованців поіменно і кожному може допомогти. Як зазначають учасники акції, вихованці вже болюче реагують на закриття закладу.

За час мітингу до активістів вийшло щонайменше троє депутатів, які одноголосно повідомили про нестачу коштів на утримання двох інтернатів. Чи зрушить з місця це проблемне питання - поки невідомо. Журналісти видання "Факти Запоріжжя" продовжать інформувати вас, у разі появи нових відомостей.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі