Запорізька служба автодоріг відремонтує свій автопарк за 900 тис. грн

Запорізька служба автодоріг відремонтує свій автопарк за 900 тис. грн

Служба автомобільних доріг в Запорізькій області замовило послуги з ремонту та технічного обслуговування автомобілів на 900 тис. грн.

Запорізька служба автодоріг уклало угоди з ТОВ «Град Авто» та «Восток Автомир» ремонт авто, вартістю 900 тисяч гривень. Про це зазначено у системі електронних закупівель «Прозоро».

Договір розділили на два лоти, відповідно вищевказані фірми ремонтуватимуть автівки САД.

Згідно з тендерною документацією, ТОВ «Град Авто» зобов’язується відремонтувати авто: Hyundai Santafe (1 од.), Hyundai Accent (3 од.), Chevrolet Aveo (2 од.), 3A3 –Daewoo Lanos (1 од.), Daewoo Lanos TF696 (1 од.), BA3 2110 (1 од.), BA3 2107 (1 од.). Загальна сума ремонту складає 650 тис. грн.

Раніше ми писали, що САД у грудні 2019 року придбала автомобіль Hyundai Santafe вартістю 1 185 059,00 грн. Виходить, що новенький та дорогий автокар потребує вже ремонту.

Натомість з «Восток Автомир» Запорізька служба автодоріг уклала договір на проведення ремонтних робіт авто на загальну суму 250 тис. грн. Зокрема, компанія налагодить Toyota Land Cruiser (1 од.) та Mitsubishi L 200 (1 од.).

Зазначимо, очільником «Укравтодору» у Запорізькій області є Андрій Івко. За короткий термін перебування на посаді чиновник встиг стати фігурантом багатьох корупційних скандалів і фронт фігурою з десятка журналістських розслідувань.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі