Запорізька влада ініціювала співпрацю з бізнесом: відкрито діалог

Запорізька влада ініціювала співпрацю з бізнесом: відкрито діалог

Голова Запорізької ОДА повідомив, що влада готова співпрацювати з бізнесом.

Так, вчора, відбулась нарада щодо розв'язання проблемних питань підприємств малого та середнього бізнесу.

Участь у нараді взяли представники влади, керівники структурних підрозділів ОДА, представники правоохоронних органів, податкової служби, ДСНС, Держгеокадастру, митниці тощо. На захід зареєструвалися понад 60 підприємців.

– Ми зібрались разом, щоб зруйнувати ту стіну, яка склалася між бізнесом і владою. Не так давно я сам був по ту сторону цієї стіни. Я ініціював створення такої дискусійної платформи на базі обласної адміністрації, щоб підприємці та влада, правоохоронці, контролюючі органи познайомилися та озвучили свої проблеми, побажання. Подібні зустрічі відтепер будуть відбуватися регулярно. Наше завдання як влади – вивести бізнес у рівні умови та створити конкурентоспроможну середу. Сьогодні у такому дискусійному форматі ми зможемо почути кожного, – заявив Віталій Туринок.

За словами заступника голови облдержадміністрації Андрія Антонова, найбільш кричуща ситуація склалася у сфері господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом, виробників сільськогосподарської продукції та підприємств малого та середнього бізнесу.

Начальник головного управління Національної поліції України Микола Лушпієнко зазначив, що спеціально запросив на цю зустріч усіх керівників районних управлінь.

– Я людина не з вашої області. Так само, як і мої колеги з СБУ, прокуратури. Я не розумію тієї ситуації, що склалася у вас. Не розумію цього рівня недовіри. Зараз ми всі тут, покажіть, або підійдіть особисто та назвіть, хто вимагає у вас хабар. Або які створюються проблемні ситуації для вас. Присутнім всім тут підприємцям кажу і поширюйте серед знайомих: у вас ніхто не вимагає хабарів. Ваші гроші нікому з тут присутніх не потрібні, – зазначив він.

У ході дискусії представники різних галузей бізнесу окреслили найбільш проблемні ситуації, які турбують та заважають працювати підприємцям. Під час активного обговорення були внесені пропозиції від громадськості. Значна увага приділена діяльності нелегального бізнесу, які не тільки не сплачують податки, а які не дають розвиватися легальним підприємствам.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі