Запорізька влада витратить понад 5 мільйонів на дорожню розмітку

Запорізька влада витратить понад 5 мільйонів на дорожню розмітку

Нещодавно Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради оголосив одразу чотири тендери з нанесення дорожньої розмітки на місцевих автомагістралях. За виконання послуг в установі готові віддати понад 5,123 млн грн. Ми спробували розібратись у вартості одного кілометру нанесеної розмітки, але зіткнулись з ще більшими перешкодами.

До уваги ми взяли чотири тендери, оприлюднені Департаментом 13 травня. За кожен з них замовник готовий віддати 422 тис. грн, 1,128 млн грн, 1, 507 млн грн та 2, 065 млн грн.

Згідно з тендерною документацією, підрядник зобов'язується влаштувати дорожню розмітку різних типів по пр. Соборному, на Прибережній магістралі та по вул. Стефанова, Українській, Іванова, Магістральній, Стартовій, Блакитній, Тиражній, Гребельній. Крім того, розмітку нанесуть по транспортній розв'язці вул. Бородінська - вул. Рельєфна, вул. Тиражна - вул. Гребельна.

Ми звернулись до Департаменту інфраструктури та благоустрою за роз'ясненнями щодо кілометражу розмітки, отримавши відповідь на запит. 

Згідно з даними, які були отримані, за усіма тендерами кілометр розмітки має різну вартість - 28,6 тис. грн, 35 тис. грн, 22 тис. грн та 48 тис. грн. Як бачимо, розбіжність у ціні сягає навіть 20 тис. грн, але цей факт міська рада не пояснює. При цьому, за умовами закупівлі, зносостійкість має становити не менше 6 місяців. 

У минулому році подібні роботи виконувало ТОВ "Вега-Пік"

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі