Запорізька водонапірна башта ХХ ст. перебуває в "підвішеному стані"

Запорізька водонапірна башта ХХ ст. перебуває в 'підвішеному стані'

Слідчий суддя Шевченківського районного суду Запоріжжя ухвалив рішення на арешт водонапірної башти збудованої на початку ХХ століття. Відтак підприємству - забудовнику чи іншим фізичним або юридичним особам заборонено пошкоджувати та знищувати водонапірну башту, у тому числі здійснювати підготовчі будівельні роботи на вказаній земельній ділянці.

Нагадаємо, в березні поточного року було відкрите кримінальне провадження з метою надання оцінки законності виділення по вул. Іванова у Шевченківському районі земельної ділянки для розташування торгівельного центру, на якій вже розташована водонапірна башта збудована на початку ХХ століття. 

В результаті розслідування було з'ясовано, що на час надання в оренду земельної ділянки одному з приватних товариств, розміщена на території водонапірна башта до об’єктів культурної спадщини не відносилась, повідомляє прес-служба прокуратура.

Крім того, на сьогодні триває процедура надання водонапірній башті пам’яткоохоронного статусу КЗ «Центр охорони культурної спадщини».

У зв’язку із цим, та з метою уникнення пошкодження чи руйнування водонапірної башти, процесуальним прокурором підготовлено клопотання про накладення на неї арешту та заборону вчиняти певні дії.

Наразі триває досудове розслідування.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі