Запорізька ялинка увійшла до ТОП-5 найвищих і найдорожчих в Україні

Запорізька ялинка увійшла до ТОП-5 найвищих і найдорожчих в Україні

У кожному місті є своя головна ялинка, і кожна претендує на звання "найгарнішої і найвищої в Україні". Проте яку вартість має ця краса? Пропонуємо подивитись.

Запорізька 23-метрова ялинка увійшла до ТОП-5 найвищих зелених "красунь" у державі. Її вартість становила 200 тис грн, але загальна вартість ялинки зі встановленням та ілюмінацією досягла 420 тис грн.

Найвищою ялинкою в Україні стала харківська "красуня" - 40 м у висоту. Її купівля, встановлення та оснащення ілюмінацією обійшлося у 6 млн грн. Ціна двох ялинок у Вінниці висотою 27 і 28 м становила 200 тис, однак всі послуги вартували місту 905 тис грн. Київська 25-метрова вічнозелена "красуня" вартувала лише 41 тис грн, але загальна вартість усіх послуг становила 2,7 млн грн.

Місту Львів дві ялинки по 20 м подарували спонсори. Їх встановлення обійшлося в 260 тис грн. Полтавська ялинка також сягнула до 20 м у висоту, але її придбали за 2,8 млн грн. Загальна вартість зі встановленням сягає 5 млн грн.

У Тернополі, Чернігові та Івано-Франківську вже кілька років поспіль встановлюють штучні ялинки з прикрасами. Витрачають кошти лише на їх встановлення - 150, 701 та 81 тис грн. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі