Запорізьке комунальне підприємство 70 разів зустрічалось на тендерах з партнерами

Запорізьке комунальне підприємство 70 разів зустрічалось на тендерах з партнерами

Нещодавно Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міськради завершив тендер на поточний дрібний ремонт міських доріг. Виконувати відповідні роботи вартістю 3,5 млн грн буде КП “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів”.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Так, за тендерною документацією, переможець зобов'язується виконати ямковий ремонт ділянок доріг (товщиною 50 мм та площею до 5 м2) з використанням сумішей асфальтобетонних гарячих, дрiбнозернистих, щільних типу Б, марка 2, а також обробити стики бітумом в місцях сполучення ремонтних карт з асфальтобетонним покриттям.

Конкурентом КП “ЕЛУАШ” під час проведення закупівлі було ТОВ “Юнія-транс”, яке належить Олександру Біденкові. До цієї посади він працював асфальтобетонщиком у ТОВ “Дорбудгалактика”.

На зазначеному тендері “Юнія-транс” не надало інформацію щодо техніки. Та варто зазначити, що на інших закупівлях фірма вказувала оренду різноманітної техніки у КП “ЕЛУАШ”.

Загалом під час проведення тендерів вони зустрічалися 70 разів, 44 з яких перемогу отримувало КП “ЕЛУАШ” і лише 5 разів - ТОВ “Юнія-транс”.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі