Запорізьке підприємство отруює мешканців міста

Запорізьке підприємство отруює мешканців міста

Мешканці Заводського району поскаржились на підприємство, яке "отруює" запоріжан. Зазавичай, підвищене забруднення повітря фіксують у нічний час.

Про це повідомили у соціальній мережі Facebook, підкріпивши публікацію відеозаписом.

Мешканець міста опублікував відповідні кадри, зафіксовані 19 березня о 01:40. Як зазначив автор відео, підприємство розташоване по вул. Тепличній Заводського району. Після двотижневої перерви завод почав викидати шкідливі речовини в атмосферу з новою силою.

Зазвичай, підприємство "отруює" мешканців району у нічний час.

За нашою інформацією, реально використовує цю територію і веде на ній свої промислові роботи приватне мале підприємство «Алоінс» або ТОВ «Метал рекавери груп» - обидві ці фірми є частиною однієї групи і власністю однієї сім'ї. Відомому запорізькому бізнесменові Андрію Демидову, його дружині Вікторії, їх дочки - депутату Запорізької міськради Ользі Ревчук (входить до того ж в екологічну депутатську комісію!) І її чоловікові - Олегу Ревчук, який на цей час є радником запорізького губернатора Віталія Туринка. Ольга Ревчук і Олег Ревчук зараз є офіційними співвласниками ЗМЗ, а Андрій Демидов - також офіційний кінцевий бенефіціар «Метал Рекавері Груп». Він же володіє і ЧМП «Алоінс».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі