Запорізьке підприємство замовило послуги у фірми з недійсними документами

Запорізьке підприємство замовило послуги у фірми з недійсними документами

У листопаді минулого року КП "ЕЛУАШ" замовило послуги з експлуатаційного утримання доріг та тротуарів вартістю 1,06 млн грн. Переможцем тендеру стало ТОВ "Українська будівельна компанія "Континент".

Про це повідомили у виданні "Наші гроші.Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель "Прозоро".

Згідно з тендерною документацією, фірма-переможець має забезпечити прибирання тротуарів та зупинок громадського транспорту, очищення проїзної частини тощо. Зазначається, що у грудні 2019 року кількість послуг зменшили та виплатили договірну суму у розмірі 954 тис грн.

У тендері брало участь дві компанії - ТОВ "УБК "Континент" і ТОВ "Амю груп". У пропозиції перша фірма вказала наявність двох тракторів, які орендувала у ТОВ "Ортак, ЛТД". Саме ця фрма і володіла УБК "Континент". Як виявилось пізніше, спецтехіка належала ТОВ "Мастех" ще у вересні минулого року.

Відповідні документи про нового власника на цю техніку подав один з учасників на іншому тендері від КП “ЕЛУАШ”, про що свідчать відповідні технічні паспорти тракторів. Зокрема, у них змінилися державні реєстраційні номери, але залишилися ідентичними заводські номери та номери кузовів.  Крім того, вказувався номер свідоцтва про попереднього власника – ТОВ “Ортак, ЛТД”. 

Оскільки "УБТ "Континент" подавала документи на останній тендер 28 жовтня, вона вже не мала юридичного права на вищевказані трактори. Однак, у тендерній документації фірма подала згоду на огляд замовником техніки на відповідність технічних даних і складення акту перевірки з підтвердженням даних, згідно вимог КП. 

Варто відзначити, що очільником КП “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” є Дмитро Пархоменко.

Раніше повідомлялось, що ТОВ “УБК “Континент” належить до сфери впливу менеджменту заводу “Мотор Січ”, який контролює діяльність фракції “Нова політика” у Запорізькій міськраді. Фірма отримувала замовлення виключно від КП “ЕЛУАШ” і загалом на суму 3,8 млн грн.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі