Запорізькі чиновники розповіли про бюджет-2020

Запорізькі чиновники розповіли про бюджет-2020

Депутатська комісія Запорізької міської ради обговорила проблемні питання щодо бюджету-2020.Так, стало відомо, що дефіцит бюджету розвитку становитиме 600 млн грн, а дохідна частина стане менше на млрд грн.

При формуванні запорізького бюджету на 2020 рік чиновники враховували зменшення виплат промисловим підприємствам "Мотор Січ", "Запоріжтрансформатор" та скорочення "Метінвесту". За словами директорки Департаменту фінансової та бюджетної політики Ольги Вагіс, наразі субвенція на медицину регіону видана лише на перший квартал - 148 млн. Інша частина буде сформована та видана НСЗУ. У свою чергу, субвенція на освіту на 100 млн перевищує минулорічну, та вона все одно не задовольняє усіх потреб освітньої сфери.

Як повідомляють у виданні "061", звертається увага на відповідність доходів, що відзеркалюють ситуацію поточного року. Згідно з бюджетом-2020, витрати на утримання шкіл, дитячих садків та лікарень знижені, але збережено забезпечення мешканців міста необхідними медикаментами, денний стаціонар і невідкладна допомога. Департамент сподівається на додаткове фінансування МОЗ.

"Міські теплові мережі" отримали 470 млн грн, а "Запоріжремсервіс" - 81 млн грн. Крім того, виділено 30 млн на прибирання територій, покіс трави, вирубку дерев та вивезення листя біля районних адміністрацій.

Ще 163 млн грн закладено на ремон автодоріг, 40 млн грн - на ремонт тротуарів, та 50 млн грн - на внутрішньоквартальні дороги.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі