Запорізькі депутати ніяк не можуть домогтися аудієнції в голови області

Запорізькі депутати ніяк не можуть домогтися аудієнції в голови області

Депутат Запорізької облради намагається потрапити на аудієнцію до голови Запорізької області Віталія Туринка. Однак, результатів поки не має. 

Так, Дмитро Майстро останні кілька тижнів безуспішно намагається потрапити на прийом до очільника області Віталію Туринка.

Про це він повідомив в коментарі для видання "Заноза":

"21 жовтня я прийшов в приймальню Туринка як депутат облради, щоб узгодити дату і час прийому. У мене була низка проблемних соціальних питань, до яких до мене, як до депутата, звернулися виборці і, які відносяться до компетенції голови ЗОДА.

Секретар пообіцяла, що протягом дня мені зателефонує помічник Володимир Головешко. Але ніхто так і не подзвонив.

23 жовтня я зателефонував до приймальні і нагадав, що відповідно до Закону України "Про статус депутата місцевих рад" маю право на невідкладний прийом та запитав чи передавала секретар моє прохання про зустріч очільника області. Мені знову пообіцяли, що передзвонить Головешко, який нібито вирішує всі питання. Але знову ніхто не зателефонував.

25 жовтня на засіданні сесії Туринок був відсутній. В той же день я офіційно подав депутатське звернення з проханням щада прийому.

29 жовтня зателефонувала моя помічниця, яка теж розповіла, що прийоми організовує все той же Головешко. Але це не все: в той же день мені нарешті подзвонив сам Головешко і обурено заявив, що, мовляв, чого ми набридаємо своїми дзвінками, адже багато бажаючих потрапити на прийом, тому їх фільтрують. При цьому Закон, який мені дає право на невідкладний прийом було просто проігноровано.

Щоправда, пан Головешко сказав, що коли очільник області знайде час - мені повідомлять. Мої колеги по депутатському корпусу скаржаться, що зіткнулися з аналогічною проблемою і не можуть потрапити на прийом уже місяць.

У світлі ситуації, що склалася, у мене таке враження, що голова ЗОДА не хоче комунікувати з депутатським корпусом, порушуючи згаданий закон, і вирішувати проблеми наших жителів, які намагаються донести йому депутати. Повна закритість і відсутність комунікацій!", - коментує депутат.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі