Запорізькі депутати обмірковують доцільність купівлі нерухомості для ДЮШС «Металург» за 14,8 млн

Запорізькі депутати обмірковують доцільність купівлі нерухомості для ДЮШС «Металург» за 14,8 млн

Запорізька міська рада планує створити робочу групу для «Розгляду питання щодо доцільності придбання в комунальну власність територіальної громади міста Запоріжжя об’єктів нерухомого майна розташованих за адресою: м. Запоріжжя, вул.12 квітня, буд. 2 та вул. Ленська, буд.2в».

Проєкт відповідного рішення розміщений на сторінці міської ради.

Нагадаємо, що за даною адресою знаходиться дитяча спортивна школа «Металург».

Та тренувальна база «Металургу» на Великому лузі.

Сьогодні нерухомість знаходиться у власності ТОВ «Кросфіт 24», яка звернулась до виконавчого комітету з пропозицією придбати дану нерухомість. У листопаді 2017 року, власник нерухомості (на той момент Олександр Богуслаєв – контролер групи «Мотор Банк») виставив її на продаж за 10 млн грн. Тоді міська влада розглядала можливість купівлі будівлі ДЮСШ «Металург» за бюджетні кошти, про це Володимир Буряк говорив на сесії міської ради. Проте після цього жодних заяв про придбання будівлі не було.

Сьогодні необхідність придбання даної нерухомості обумовлено відсутністю тренувальної бази з повним циклом тренувального процесу.

Про можливість купівлі нерухомості по вул. 12 квітня буд. 2 та вул. Ленська буд. 2 в. обговорювали на сесії міської ради 18 грудня минулого року. Попередня вартість майна складає 14,8 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі