Запорізькі депутати призначили відповідальним за виконання рішення звільненого посадовця

  Запорізькі депутати призначили відповідальним за виконання рішення звільненого посадовця

На сесії Запорізької міської ради стався цікавий парадокс. Депутати призначили відповідальним за виконання рішення щодо підприємства, яке буде займатися збиранням та перевезенням побутових відходів у Запоріжжі, на вже звільненого заступника міського голови.

29 січня відбулась чергова 47-ма сесія Запорізької міської ради, де місцеві обранці вирішували конче нагальні питання, серед них: Визначення на конкурсних засадах юридичної особи, яка здійснюватиме  збирання та перевезення побутових відходів, спеціально обладнаними для цього транспортними засобами на території міста Запоріжжя.

Під час розгляду депутати дійшли думки визнати юридичною особою – ТОВ «Вельтум - Запоріжжя», і ось тут саме цікаве. Відповідальною особою за виконанням рішення визначили Олексія Борадая.

Однак, на цій самій сесії розглядалось питання щодо звільнення вище згаданого заступника голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, за звільнення проголосував 41 депутат.

До цього він працював радником міського голови у 2012 році, заступником голови районної адміністрації міськради по Комунарському району, заступником директора департаменту житлово-комунального господарства та головою районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району.

На його місце призначили помічника депутата від фракції "Нова політика" Михайла Молчанова, начальник колони автомобільної транспортно-виробничого управління на ВАТ "Мотор Січ" – Віктор Гординський.

 А як вже експосадовець повинен виконувати це рішення, залишається питання?.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі