Запорізькі депутати розіграли захист в судах на 100 тисяч

Запорізькі депутати розіграли захист в судах на 100 тисяч

31 січня КП "Центр інформаційних послуг" замовило у АО "Гарантії захисту" юридичні послуги на 99,2 тис грн. 

Про це повідомили у виданні "Наші гроші.Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель "Прозоро".

Згідно з умовами тендеру, адвокатське об’єднання має забезпечити представлення інтересів замовника в судах всіх рівнів, реагувати на претензії чи вимоги до замовника, або ж висувати претензії і вимоги вже в інтересах замовника, збирати докази для захисту позиції замовника в судах тощо. Виконати свої послуги адвокатське бюро зобов'язується до кінця поточного року. 

Так, щомісяця "Центр інформаційних послуг" платитиме АО "Гарантії захисту" 8270 грн. Відповідна угода була укладена без конкурсу.

Зазначається, що співзасновником адвокатського бюро є депутат міської ради від фракції "Опозиційний блок" та керівник юридичного відділу первинної організації профспілки "Запоріжсталі" Ігор Чумаченко. Інший засновник закладу - Дмитро Греков, який раніше був помічником депутата.

У свою чергу, КП "Центр інформаційних послуг" очолює Юрій Орєшкін - депутат міськради від партії "Опозиційний блок". Деякий час він працював на посаді начальника управління інфраструктурних систем “Запоріжсталі”.

АО “Гарантії захисту” вже вдруге перемагає у тендерах. Перше замовлення бюро отримало КУ “Територіальне медичне об’єднання “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” вартістю 36 тис. грн. Тоді договір уклали після конкурентної допорогової закупівлі.

Один із учасників аукціону скаржився на дискримінаційні вимоги, як то наявність не менше 10 років адвокатського досвіду і 10 років роботи юрисконсультом, обов’язкової наявності наукового ступеня і прямо вказував на змову. Зрештою, на закупівлю подалося лише АО “Гарантії захисту” Ігоря Чумаченка і з ним уклали угоду.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі