Запорізькі депутати "засвітили" свій відпочинок: хто і де провів перші дні 2020 року?

Запорізькі депутати 'засвітили' свій відпочинок: хто і де провів перші дні 2020 року?

Депутати Запорізької міської ради розділилися на два табори: хтось вирішив відправитись на курорт, а хтось віддав перевагу домашньому відпочинку. Звісно ж, не всі демонструють у соціальних мережах свою новорічну відпустку. Однак є ті представники міськради, які залюбки діляться світлинами. Саме про них і піде мова.

Як дізналися журналісти видання "Перший Запорізький", депутат Дмитро Сірий продемонстрував на своїй сторінці у соціальній мережі фото зі спортзалу. У підписі він зазначив, що вже на третій день вирішив відмовитися від святкових страв та пробігти свої перші 2 км у 2020-му. Імовірно, Дмитро Сірий провів Новий Рік у родинному колі в рідному місті.

Схоже, що залишитися у Запоріжжі на новорічні та різдвяні свята вирішив і депутат Олег Корольов. На його акаунті з'явились світлини з ковзанки, розташованої неподалік від місцевого "Амстору".

Депутатка Ірина Костенко надала перевагу відпочинку у Києві зі своєю донькою. Саме Марія Костенко оприлюднила на сторінці у Facebook фото з мамою.

Свої новорічні вітання з Буковелі передав запорізький депутат Михайло Прасол. Обранець не скупився на світлини, показавши і гірськолижну трасу, і трапезу з шашликом, і відвідування етнопарку.

У свою чергу, депутат Віктор Пріт вирішив змінити запорізьку обстановку на закордонний курорт. На морських світлинах він не відмітив своє місцезнаходження, залишивши у підписах лише філософські цитати.

Поїхати за кордон вирішив і Олександр Константинов. Депутат віддав перевагу не традиційному гірськолижному курорту у Франції, а австрійському Шладмінге.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі