Запорізькі депутати збираються на першу сесію у 2020 році: що обговорюватимуть

Запорізькі депутати збираються на першу сесію у 2020 році: що обговорюватимуть

Депутати Запорізької міської ради зберуться у сесійній залі вже 29 січня. У ході засіданні обранці розглянути впровадження автоматизованої системи оплати у громадському транспорті та багато інших питань.

Розпорядження про проведення 47-ї сесії міськради з'явилось на офіційному сайті 16 січня.

Як зазначили на порталі, у ході сесії запорізькі депутати обговорять створення спеціальної ради, що наглядатиме за роботою "Міських теплових мереж", впровадження автоматизованої системи оплати проїзду, звільнення з посади першого заступника голови Мішка Сергія, проекти рішення з питань затвердження землевпорядної документації та ін.

Традиційно, на порядку денному стоїть питання прозвільнення заступника мера Анатолія Пустоварова.

Нагадаємо, що це злободенне питання для депутатського корпусу, підіймається не вперше. На 44-ій сесії міської ради відбулось поіменне голосування за внесення до порядку денного питання про відставку пана Пустоварова. Підтримали ініціативу всього 22 депутати, серед них, неочікувано для всіх — Володимир Буряк. Проте дізнатись думку з приводу даного рішення у пана мера не вдалось — на запитання журналістів не відповідає. Як підсумок, голосів не вистачило — рішення не прийнято.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі