Запорізькі держслужбовці зможуть взяти участь в онлайн-курсі зі сталого розвитку

Запорізькі держслужбовці зможуть взяти участь в онлайн-курсі зі сталого розвитку

В Україні стартує освітній онлайн-курс "Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток". Взяти участь у ньому можуть держслужбовці усіх категорій, представники місцевого самоврядування, депутати і співробітники комунальних підприємств.

Курс розроблено у межах Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні

Онлайн курс дасть державним службовцям ґрунтовні знання про глобальні цілі, а також практичні інструменти для їх реалізації та просування порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року в Україні. За словами представниці ПРООН в Україні Дафіни Ґерчевої, "знання сприятимуть підвищенню спроможності державних службовців розробляти політику, яка ґрунтуватиметься на аналізі фактичних даних, надавати людиноцентричні послуги та забезпечувати модель управління з широким залученням громадськості".

Цей курс є частиною професійної (сертифікатної) програми підвищення кваліфікації державних службовців та посадовців місцевого самоврядування. Вона акредитована Національним агентством з питань державної служби й реалізується на базі Української школи урядування. За результатами проходження курсу видається сертифікат.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі